v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 28/8
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 29/8
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 30/8
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 31/8
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.07, D1.08, D1.09
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Beta, E:Gamma, E:Lo
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.01, D1.02, D1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 1/9
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2/9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 3/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 4/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 5/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 6/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 7/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.07, D1.08, D1.09
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Beta, E:Gamma, E:Lo
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.01, D1.02, D1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 8/9
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 9/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 10/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 11/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 12/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 13/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 14/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.07, D1.08, D1.09
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Lo, E:Mars, E:Venus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.04, D1.05, D1.06
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.01, D1.02, D1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 15/9
EDAA45
Labb
E:Hacke, E:Panter
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Lo, E:Panter
Programmering, grundkurs
C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 16/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 17/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 18/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 19/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 20/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 21/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 22/9
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 23/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 24/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 25/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 26/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60
Labb
E:Jupiter
Datorer och datoranvändning
D1
Extratillfälle/restlabb för DoD-momenten.
Om du är klar och godkänd på alla DoD-moment så behöver du inte gå på denna labb.
Om du är klar och godkänd på alla DoD-moment så behöver du inte gå på denna labb.
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 27/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 28/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 29/9
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 30/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 1/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 3/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 4/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 5/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 6/10
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 7/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 8/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 9/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 10/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 11/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 12/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 13/10
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 14/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 15/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 23/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 24/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 25/10
EDAA45
KontSkrivn
MA 10, Hela
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
19:00
14:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 26/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 27/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 28/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 29/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 31/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 1/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2/11
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 3/11
Allhelgonaafton
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 4/11
Alla helgons dag
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 5/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 6/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 7/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 8/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 9/11
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
17:00
15:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 10/11
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 11/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 12/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 14/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 15/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 16/11
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
17:00
15:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 17/11
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 18/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 19/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 20/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 21/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 22/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 23/11
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
17:00
15:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 24/11
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 25/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 26/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 27/11
EDAA60
Möte
Datorer och datoranvändning
D1
CEQ-möte
Kurs- och studierådsrepresentanter närvarar
Kurs- och studierådsrepresentanter närvarar
13:00
12:30
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 28/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 29/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 30/11
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
17:00
15:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 1/12
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 3/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 4/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 5/12
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 6/12
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 7/12
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
17:00
15:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 8/12
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma, E:Hacke, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Alfa, E:Beta, E:Falk, E:Gamma, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 9/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 10/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 11/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 12/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 13/12
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.07, D1.08, D1.09
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.04, D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 14/12
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.10, D1.11, D1.12
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
D1.01, D1.02, D1.03
17:00
15:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 15/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 16/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 17/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 18/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 19/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 20/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 22/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 23/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 24/12
Julafton
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 25/12
Juldagen
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 26/12
Annandag jul
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 27/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 28/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 29/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 30/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 31/12
Nyårsafton
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 1/1
Nyårsdagen
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 4/1
EDAA45, TFRD48
MA 10A, MA 10B, MA 10C, MA 10D, MA 10E, MA 10F
Programmering, grundkurs, Projekt och teori
Programmering, grundkurs, Programmering, grundkurs
Programmering, grundkurs, Programmering, grundkurs
C1, D1, TFRD48-23H, W3
13:00
08:00
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 5/1
Trettondagsafton
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 6/1
Trettondedag jul
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 7/1